Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej młodzików w 2018 r.
Lp. Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
Kat. wiek. Proponowana kadra 2018
1 Adamus Piotr 04 M Kr/01/2016 KKW-29 Kraków Biros Bogusław KWM
2 Biel Przemysław 05 M 8574 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM-r
3 Bobowski Marcel 05 M Kr/03/2017 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej KWM
4 Bogucki Alex 06 M Kr/21/2017 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
5 Cichoń Adam 05 M Kr/17/2017 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
6 Dudek Laura 06 K Kr/01/2018 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM-r
7 Figiel Emilia 05 K Kr/19/2017 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
8 Fryc Szymon 04 M 8570 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
9 Gozdek Martyna 05 K 8873 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
10 Grelowska Kalina 04 K Kr/05/2016 Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej KWM
11 Grelowski Kajetan 06 M Kr/06/2018 Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej KWM
12 Grysiak Adam 04 M Kr/20/2017 Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej KWM-r
13 Heim Krystian 05 M Kr/22/2017 Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej KWM
14 Kubas Aleksandra 04 K 8572 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
15 Kubas Małgorzata 06 K 8575 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
16 Kubas Michał 04 M 8571 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
17 Kowalik Piotr 06 M Kr/02/2018 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM-r
18 Kunc Michał 05 M Kr/07/2017 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej KWM-r
19 Kurpan Joanna 04 K 8122 KKW-29 Kraków Biros Bogusław KWM
20 Łatka Nikodem 05 M 8852 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
21 Miśkiewicz Magdalena 06 K 8576 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
22 Młynarczyk Jakub 05 M Kr/03/2018 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
23 Olchawa Filip 05 M Kr/18/2017 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
24 Olszewski Grzegorz 04 M Kr/11/2017 Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej KWM
25 Poznańska Martyna 04 K 8317 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
26 Rutowicz Karol 04 M Kr/15/2016 KKW-29 Kraków Biros Bogusław KWM
27 Rutowicz Maria 06 K Kr/04/2018 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
28 Stelmach Justyna 04 K Kr/24/2016 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej KWM
29 Szeliga Aleksandra 06 K Kr/05/2018 UKS Olimp Kraków Paliś Marek KWM
30 Wiecheć Dariusz 04 M 8573 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
31 Woch Piotr 04 M 8850 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
32 Woźniak Daria 04 K 8315 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam KWM
33 Zasępa Michał 04 M 8569 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz KWM
Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej juniorów w 2017 r.
Lp. Nazwisko Imię Data ur. Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(nazwisko imię)
1 Babijczuk Anna 02 K 8316 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
2 Bugajski Kacper 01 M 6653 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
3 Buryś Bartłomiej 02 M 7758 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
4 Gozdek Wiktoria 02 K 8044 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
5 Jagocki Mateusz 02 M 7540 KS “Nadwislan” Kraków Tylek Andrzej
6 Kakol Adrianna 01 K 7825 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
7 Kuciel Michał 01 M 6652 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
8 Kunc Wiktoria 02 K 8300 YC – Kraków Kraków Dziura Andrzej
9 Lach Kamila 01 K 7826 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
10 Lisak Michał 02 M Kr/50/13 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
11 Łoboziak Elżbieta 02 K 8305 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
12 Makowski Borys 02 M 7537 KS “Nadwislan” Kraków Tylek Andrzej
13 Małecki Michał 02 M 8118 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
14 Pandel Kamil 02 M 6654 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
15 Piech Jacek 02 M 7539 KS “Nadwislan” Kraków Tylek Andrzej
16 Podraza Szymon 01 M 7164 MKSW Trzebinia Kraków Smyk Adam
17 Stelmach Patryk 01 M 7742 YC – Kraków Kraków Dziura Andrzej
18 Wędzikowska Iga 02 K Kr/16/2017 YC – Kraków Kraków Dziura Andrzej
19 Wójcik Dominik 02 M 8119 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław