Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej młodzików w 2019 r.
Lp Nazwisko Imię Rok Płeć Nr. Licencji pzk Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
1 Adamus Kacper 06.01.2003 M 8670 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
2 Adamus Piotr 22.06.2004 M Kr/01/2016 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
3 Bierzało Wiktoria 22.09.2003 K 8121 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
4 Datoń Aleksy 01.09.2003 M 7542 KS “Nadwiślan”-Kraków Kraków Tylek Andrzej
5 Fryc Szymon 03.04.2004 M 8570 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
6 Grysiak Adam 15.07.2004 M 9084 KS “Nadwiślan”-Kraków Kraków Tylek Andrzej
7 Kubas Michał 28.06.2004 M 8571 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
8 Kurpan Joanna 14.12.2004 K 8122 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
9 Kurpan Natalia 28.05.2003 K 8120 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
10 Olszewski Grzegorz 18.04.2004 M 8548 KS “Nadwiślan”-Kraków Kraków Tylek Andrzej
11 Rutowicz Karol 04.09.2004 M Kr/15/2016 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
12 Stelmach Justyna 31.03.2004 K 7743 Yacht Club – Kraków Kraków Dziura Andrzej
13 Topa Anna 24.10.2003 K 7165 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
14 Tyrała Kacper 24.02.2003 M 8293 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
15 Wiecheć Dariusz 22.10.2004 M 8573 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
16 Woch Piotr 18.08.2004 M 8850 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
17 Wolter Grzegorz 25.08.2004 M Kr/17/2019 KS “Nadwiślan”-Kraków Kraków Tylek Andrzej
18 Woźniak Daria 30.01.2004 K 8315 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
19 Zasępa Michał 16.02.2004 M 8569 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
20 Bugajski Kacper 14.05.2001 M 6653 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
21 Buryś Bartłomiej 23.02.2002 M 7758 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
22 Gozdek Wiktoria 21.02.2002 K 8044 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
23 Jagocki Mateusz 27.08.2002 M 7540 KS “Nadwiślan”-Kraków Kraków Tylek Andrzej
24 Kuciel Michał 21.02.2001 M 6652 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
25 Łoboziak Elżbieta 30.07.2002 K 8305 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
26 Małecki Michał 24.08.2002 M 8118 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
27 Pandel Kamil 12.04.2002 M 6654 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
28 Piech Jacek 04.04.2002 M 7539 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
29 Stelmach Patryk 07.02.2001 M 7742 Yacht Club – Kraków Kraków Dziura Andrzej
30 Kąkol Adrianna 09.09.2001 K 7825 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
31 Łomzik Dominik 22.04.2000 M 6388 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
32 Sałach Maciej 04.02.1999 M 10250 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
33 Sowa Klaudia 06.09.2000 K 6707 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
34 Topa Tomasz 17.03.2000 M 6387 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
35 Wiecheć Daniel 03.03.1999 M 6706 MKK-Łączany Łączany Kubas Tomasz
36 Mnich Aleksandra 2003 K 8851 MKSW – Trzebinia Trzebinia Smyk Adam