Wersja do wydruku

L.p. Termin Organizator/ Miejsce Nazwa imprezy Dyscyplina
1 24.03–31.03 MZKaj / Bartkowa Zgrupowanie wiosenne Kadry Wojewódzkiej Klasyka
2 07-08.04 KKK Integracja Kajakowa Slalom
3 14.04 KKW-29 Małopolskie Regaty Kajakowe Otwarcie Sezonu 2018 I Konsultacje Kadry Wojewódzkiej Młodzików Klasyka
4 20-22.04 Wałcz Konsultacja Szkoleniowa Juniorów Klasyka
5 27-29.04 Wałcz Konsultacja Szkoleniowa Seniorów i Zebranie Sprawozdawczo – Statutowe PZKaj Klasyka
6 28.04–05.05 Bartkowa Obóz Kadry Wojewódzkiej MZKaj Klasyka
7 01-03.05 KKW-29/ Jezioro Czorsztyńskie Integracyjny Zlot Kajakowy Turystyka
8 2.05 K.S. Nadwiślan/Jezioro Rożnowskie Spływ „Święto Flagi” Turystyka
9 05-06.05 KKK Krakowskie Slalomy Slalom
10 19-20.05 Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski Klasyka
11 19-20.05 KKK Mistrzostwa Polski Seniorów Slalom
12 26.05 MKK Łączany I Grand Prix Doliny Karpia „Z okazji Dnia Dziecka” Klasyka
13 31.05-03.06 SOTiR Dunajec 78 Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu Turystyka
14 08-10.06 Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów Klasyka
15 9.06 KK Na Fali Otwarcie sezonu turystycznego Masters- „Integracja na wodzie” w ramach „Tygodnia Osób Niepełnosprawnych” połączone  z Dniem Dziecka. Turystyka
16 9.06 UKS Olimp Dzień Dziecka nad Wisłą w ramach „Tygodnia Osób Niepełnosprawnych” Turystyka
17 9.06 UKS Fan Sport XVI Integracyjny Spływ Kajakowy „Kocham Kraków z wzajemnością” Turystyka
18 16.06 K.S. Nadwiślan Regaty o Złoty Dzwon Zygmunta Klasyka
19 18.06 KK Na Fali Integracja Społeczno Zawodowa Osób Niepełnosprawnych Turystyka
20 23-30.06 MZKaj/ przystań KKW-29 „Wakacje z Kajakiem” obóz dochodzeniowy Klasyka
21 23-24.06 KKK Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Slalom
22 24.06 MKK Łączany II Grand Prix Doliny Karpia „Wianki 2018” „II Konsultacje Kadry Wojewódzkiej” Klasyka
23 29.06-01.07 KKK Puchar Świata Seniorów Slalom
24 05-07.07 Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów Klasyka
25 21.07-04.08 MZKaj / Bartkowa Zgrupowanie letnie Kadry Wojewódzkiej Klasyka
26 03-05.08 Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików Klasyka
27 09-12.08 Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów Klasyka
28 1.09 K.S. Nadwiślan Błękitna Wstęga Wawelu i XIII Memoriał SOREGO Klasyka
29 8-9.09. Wałcz Mistrzostwa Polski MASTERS Klasyka
30 8.09 KKW-29 XIX Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłą, Czernichów-Kraków Turystyka
31 14-16.09 Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Klasyka
32 15.09 KK „ Na Fali ” Mistrzostwa Małopolski MASTERS  i  regaty dla Młodzików Klasyka
33 22.09 Śląsk Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa E Klasyka
34 22-23.09 KKK Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom
35 28-30.09 KKK Puchar Nadziei Olimpijskich Slalom
36 29.09 KKW-29 XXXVII Ogólnopolski Sportowo Turystyczny Maraton Kajakowy im. Andrzeja Włosika, Grand Prix PZKaj 2018 Turystyka
37 6.10 MKK Łączany III Grand Prix Doliny Karpia „Zakończenie Cyklu 2018” Klasyka
38   MKSW Trzebinia MEMORIAŁ  GAJOWNIKA Klasyka
39 13-14.10   Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym Zjazd
40 19-21.10 Wałcz Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Juniorów Klasyka
41 26-28.10 Wałcz Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Seniorów Klasyka