Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej juniorów mł, juniorów i  młodzików w 2020 r.

 

Lp. Nazwisko Imię Rok Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Bobowski Marcel 2005 M 8702 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
2 Fryc Szymon 2004 M 8570 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
3 Grysiak Adam 2004 M 9084 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
4 Heim Krystian 2005 M 9085 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
5 Kubas Michał 2004 M 8571 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
6 Kurpan Joanna 2004 K 8122 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
7 Olchawa Filip 2005 M 9309 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
8 Stelmach Justyna 2004 K 7743 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
9 Wiecheć Dariusz 2004 M 8573 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
10 Woch Piotr 2004 M 8850 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
11 Wojanek Piotr 2005 M 9137 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
12 Woźniak Daria 2004 K 8315 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
13 Zasępa Michał 2004 M 8569 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
14 Bierzało Wiktoria 2003 K 8121 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
15 Jagocki Mateusz 2002 M 7540 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
16 Kurpan Natalia 2003 K 8120 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
17 Łoboziak Elżbieta 2002 K 8305 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
18 Małecki Michał 2002 M 8118 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
19 Mnich Aleksandra 2003 K 8851 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
20 Piech Jacek 2002 M 7539 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
21 Topa Anna 2003 K 7165 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
22 Kąkol Adrianna 2001 K 7825 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
23 Kuciel Michał 2001 M 6652 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
24 Bugajski Kacper 2001 M 6653 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
25 Sałach Maciej 1999 M 10250 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
26 Stelmach Patryk 2001 M 7742 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
27 Wiecheć Daniel 1999 M 6706 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz

 

Lp. Nazwisko Imię Rok Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Baranek Bartłomiej 2006 M Kr/03/2019 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
2 Bobowska Agnieszka 2006 K 9070 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
3 Bobowski Mateusz 2007 M 9138 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
4 Borucka Oliwia 2008 K Kr/01/2020 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
5 Borucki Alex 2006 M 9310 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
6 Czosnowski Jan 2008 M Kr/04/2020 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
7 Gromek Kacper 2007 M Kr/06/2019 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
8 Konstanty Mateusz 2006 M 9314 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
9 Kowalik Piotr 2006 M 9311 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
10 Kubas Małgorzata 2006 K 8575 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
11 Meus Marcel 2007 M 9181 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
12 Miśkiewicz Magdalena 2006 K 8576 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
13 Ochniak Bartosz 2007 M Kr/11/2019 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
14 Oleksy Adam 2006 M Kr/12/2019 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
15 Perliński Aleksander 2007 M 9182 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
16 Seweryn Bartosz 2006 M Kr/14/2019 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
17 Straż Alicja 2007 K Kr/15/2019 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
18 Suszek Lucjan 2008 M Kr/02/2020 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
19 Szeliga Aleksandra 2006 K 9313 KKW 29 Kraków Kraków Biros Bogusław
20 Ziemecki Nikodem 2008 M Kr/03/2020 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
Wykaz kadry trenerskiej w 2020 r.
Lp. Nazwisko i imię Sport Klasa trenerska/ instruktorska Numer licencji Funkcja
Kadra szkoleniowa koordynator/ szkoleniowiec
1. Tylek Andrzej Kajakarstwo klasyczne instruktor 98 koordynator
2. Biros Bogusław Kajakarstwo klasyczne instruktor 129 szkoleniowiec
3. Smyk Adam Kajakarstwo klasyczne instruktor 72 szkoleniowiec
4. Paliś Marek Kajakarstwo klasyczne instruktor 132 szkoleniowiec
5. Kubas Tomasz Kajakarstwo klasyczne instruktor 65 szkoleniowiec