Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej juniorów mł, juniorów i  młodzików w 2021 r.

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Bobowska Agnieszka 2006 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
2 Bobowski Marcel 2005 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
3 Borucki Alex 2006 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
4 Konstanty Mateusz 2006 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
5 Kowalik Piotr 2006 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
6 Kubas Małgorzata 2006 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
7 Miśkiewicz Magdalena 2006 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
8 Olchawa Filip 2005 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
9 Szeliga Aleksandra 2006 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
10 Wojanek Piotr 2005 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
11 Fryc Szymon 2004 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
12 Kubas Michał 2004 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
13 Kurpan Joanna 2004 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
14 Stelmach Justyna 2004 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
15 Wiecheć Dariusz 2004 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
16 Woch Piotr 2004 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
17 Zasępa Michał 2004 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
18 Bierzało Wiktoria 2003 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
19 Kurpan Natalia 2003 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
20 Mnich Aleksandra 2003 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
21 Sałach Maciej 1999 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
22 Topa Anna 2003 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
23 Kąkol Adrianna 2001 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
24 Wiecheć Daniel 1999 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urzodzenia Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Banaszek Aleksandra 2007 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
2 Bobowski Mateusz 2007 YC Kraków Kraków Dziura Andrzej
3 Borucka Oliwia 2008 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
4 Brzózka Szymon 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
5 Chubenko Karina 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
6 Cyganik Mikołaj 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
7 Czosnowski Jan 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
8 Dyląg Emilia 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
9 Garycka Nicola 2008 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
10 Gędzior Oliwia 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
11 Gielarowski Jan 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
12 Gonet Zuzanna 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
13 Góral Sebastian 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
14 Kazaniecka Sandra 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
15 Konstanty Jakub 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
16 Kosiba Dominika 2009 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
17 Kowalski Szymon 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
18 Kowalówka Piotr 2007 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
19 Król Victoria 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
20 Litewka Karol 2008 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
21 Meus Marcel 2007 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
22 Meus Wiktor 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
23 Ochniak Bartosz 2007 MKK Łączany Łączany Kubas Tomasz
24 Pawlak Miłosz 2007 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
25 Perliński Aleksander 2007 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
26 Płaziński Szymon 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
27 Piegza Michalina 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
28 Sikora Marianna 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
29 Straż Alicja 2007 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusław
30 Studnicki Alexaner 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
31 Sudoł Mikołaj 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
32 Suszek Lucjan 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
33 Śleziak Jessica 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
34 Urbański Damian 2007 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
35 Wiernek Michał 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
36 Ziemecki Nikodem 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
37 Żegleń Natalia 2007 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam