Wykaz zawodników szkolonych w kadrze wojewódzkiej juniorów mł, juniorów i  młodzików w 2022 r.

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Bobowska Agnieszka 2006 YC Kraków Dziura Andrzej
2 Borucki Alex 2006 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
3 Kowalik Piotr 2006 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
4 Kowalówka Piotr 2007 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
5 Król Victoria 2007 MKSW Trzebinia Smyk Adam
6 Meus Marcel 2007 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
7 Miśkiewicz Magdalena 2006 MKK Łączany Kubas Tomasz
8 Ochniak Bartosz 2007 MKK Łączany Kubas Tomasz
9 Pawlak Miłosz 2007 UKS Olimp Kraków Paliś Marek
10 Perliński Aleksander 2007 KS Nadwiślan Kraków Tylek Andrzej
11 Szeliga Aleksandra 2006 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
12 Śleziak Jessica 2007 MKSW Trzebinia Smyk Adam
13 Żegleń Natalia 2007 MKSW Trzebinia Smyk Adam
14 Kurpan Joanna 2004 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
15 Olchawa Filip 2005 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
16 Stelmach Justyna 2004 YC Kraków Dziura Andrzej
17 Woch Piotr 2004 MKSW Trzebinia Smyk Adam
18 Wojanek Piotr 2005 YC Kraków Dziura Andrzej
19 Kąkol Adrianna 2001 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
20 Kurpan Natalia 2003 KKW-29 Kraków Biros Bogusław
21 Mnich Aleksandra 2003 MKSW Trzebinia Smyk Adam

 

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
(Nazwisko Imię)
1 Borucka Oliwia 2008 KKW-29 Kraków Kraków Biros Bogusłąw
2 Cyganik Mikołaj 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
3 Czosnowski Jan 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
4 Dyląg Emilia 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
5 Gędzior Oliwia 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
6 Gielarowski Jan 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
7 Gil Mikołaj 2009-10-12 KKW-29 Kraków Kraków Kudła Anna
8 Grysiak Franciszek 2010-03-08 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
9 Konstanty Jakub 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
10 Kosiba Dominika 2009-01-27 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
11 Kowalski Szymon 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
12 Meus Wiktor 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
13 Ogar Krzysztof 2010-08-26 KKW-29 Kraków Kraków Kudła Anna
14 Piegza Michalina 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
15 Płaziński Szymon 2009 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
16 Radecka Nikola 2009 KKW-29 Kraków Kraków Kudła Anna
17 Sikora Marianna 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
18 Studnicki Alexaner 2009 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek
19 Suszek Lucjusz 2008 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
20 Szerszeń Zbigniew 2010 KS Nadwiślan Kraków Kraków Tylek Andrzej
21 Wiernek Michał 2008 MKSW Trzebinia Trzebinia Smyk Adam
22 Zieliński Nikodem 2009 KKW-29 Kraków Kraków Kudła Anna
23 Ziemecki Nikodem 2008 UKS Olimp Kraków Kraków Paliś Marek